Obóz Bałtycki Surfer

DĄBKI 2018

Dla wszystkich miłośników sportowych wrażeń przygotowaliśmy pokaźną dawkę niezapomnianych  przeżyć i emocji, wchodzących w skład prawdziwej surferskiej szkoły życia, którą gwarantuje BodyBeautyFit i UKS KSP 109.

A wszystko to w jednej z najurokliwszych  nadmorskich miejscowości – Dąbki.  Wybraliśmy tę miejscowość ze względu na prozdrowotny mikroklimat i czystość powietrza.  Dąbki to miejscowość uzdrowiskowa leżąca między Morzem Bałtyckim  a jeziorem Bukowo, które stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Podczas 10-dniowego obozu każdy z Was przejdzie przez codzienne szkolenie windusrfingowe i  warsztaty pływackie. Ponadto będziecie mieli okazję do poznawania uroków jeziora na SUP-ach i kajakach. Zwiedzimy pobliskie lasy pokonując  kilometry na rowerach. Dodatkowe atrakcje artystyczne i warsztaty taneczne zapewni jedna z lepszych w swoim fachu szkoła „Quik Moves”. W tak napiętym programie znajdziemy również czas na piknik na nadmorskiej plaży, rejs po Morzu Bałtyckim, a także wodne szaleństwa w pobliskim aqua parku. Ponadto czeka Was szeroka paleta gier, zabaw, animacji sportowych i elementów sztuk walki. A wszystko to uwieńczy ognisko przy zachodzącym słońcu podsumowujące cały wyjazd w iście surferskim stylu!

Zakwaterowani będziemy w nowo wybudowanej części ośrodka Jot2 przy samym jeziorze Bukowo ( http://jot2.com.pl) Pokoje są 2-4 osobowe z łazienkami. Zapewnione mamy 3 posiłki dziennie + podwieczorek.

Na obóz dotrzemy pociągiem, który gwarantuje najszybszą i najprzyjemniejszą formę dojazdu. Na miejscu czekać będzie na nas  bus, który będzie do naszej dyspozycji na cały okres trwania obozu  (szczegóły dotyczące godzin odjazdu i przyjazdu będą podawane na bieżąco).

Jedyne, czego wymagamy od każdego obozowicza, to szeroki uśmiech i olbrzymia chęć do działania – o resztę zadbamy MY.

TERMIN:

Obóz pływacko – windsurfingowy „Bałtycki surfer” – 31.07 – 9.08. 2018

DLA KOGO?

Zapraszamy na obóz  dzieci i młodzież od 6 do 14 roku życia.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy katarzyna.piotrowska@sas-obozy.pl , który można pobrać w recepcji klubu Body Beauty Fit lub na stronie internetowej klubu  http://bbf.com.pl/ i http://sas-obozy.pl/

Szczegóły w recepcji klubu, lub pod numerem telefonu :+48  515 637 679

Każdemu obozowiczowi zapewniamy:

  • wykwalifikowaną, pełną energii i pozytywnego nastawienia kadrę wychowawców i trenerów
  • ubezpieczenie PZU Sport
  • czapkę i koszulkę obozową
  • dyplom ukończenia obozu
  • medal za udział w zawodach sportowych
  • relacje zdjęciową i filmową udostępnioną na bieżąco na funpage’u klubu http://bbf.com.pl/ i http://sas-obozy.pl/

Cena: 2180 zł

Dla wszystkich uczestników klubu BBF i UKS 5% zniżki.

Zaliczkę w wysokości 400 zł wpłacić należy do 7 dni od dnia przesłania formularza zgłoszeniowego.

Całość należy wpłacić do 30.06.2018 roku

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia.