PRZYJAŹŃ + Pasja = Swim & Surf CAMP !!!

SWIM and Surf Camp to pełna załoga Body Beauty FIT, która poszerza swoją działalność o przekazywanie swojej wiedzy i wartości na obozach sportowych : letnich i zimowych.

Swim And Surf Camp to przede wszystkim przyjaciele znający się od początku świata i pasjonaci sportu, a także reprezentanci wielu dyscyplin sportowych, byli i czynni zawodnicy (medaliści i laureaci wielu imprez sportowych), a co najważniejsze wiecznie uśmiechnięci i zawsze pomocni instruktorzy i trenerzy.

Swim and Surf Camp to także realizacja pasji i zamiłowania do wody, deski i sportowej przygody. Związana z przekazywaniem wiedzy i umiejętności najmłodszym i tym ciut starszym.

Zajmujemy się nauką i doskonaleniem pływania o każdej porze dnia i nocy,  a także organizacją wyjazdów letnich i zimowych dla wszystkich miłośników sportów deskowych i nie tylko. Poza pływaniem na desce windsurfingowej, czy szkoleniem snowboardowym, oferujemy szeroki wachlarz aktywności fizycznych związanych ze sportami wodnymi, zimowymi, sztukami walki, a także warsztatami tanecznymi, czy grami i zabawami sportowymi.

Oferujemy autorskie programy realizowane tylko przez NAS. Oferowane przez nas obozy i wyjazdy sportowe opracowane są na podstawie wieloletnich doświadczeń.

W naszej pracy pierwszoplanową rolę odgrywa BEZPIECZEŃSTWO i PROFESJONALIZM. Zapewniamy fantastycznie pozytywną ATMOSFERĘ, którą zarazimy każdego obozowicza, a także INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego uczestnika.  W naszym szkoleniu stawiamy na NAUKĘ POPRZEZ ZABAWĘ, jest to zdecydowanie najlepsza forma przekazania wiedzy i umiejętności. Olbrzymią wartość stanowi dla nas JAKOŚĆ obozowych przeżyć i doświadczeń. Sposób prowadzenia obozów, program sportowy realizowany jest przez doświadczonych i odpowiednio wykształconych instruktorów i trenerów. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt sportowy, co przekłada się na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, warsztatów i zajęć sportowych. Co więcej dbamy o to, aby OŚRODKI które wybieramy odpowiadały naszym standardom.

Już od samego początku istnienia klubu Body Beauty Fit mogliśmy odczuć zaufanie naszych klientów . Dzięki temu wyszkoliliśmy i dalej szkolimy już wielu pływaków!

Zaufało NAM już ponad 300 rodzin!

W naturze człowieka istnieje dążenie do aktywności ruchowej, o czym nie należy zapominać. Najskuteczniejszą metodą na realizację tego założenia jest praca u podstaw, czyli zaszczepienie sportowego ducha już u najmłodszych osób.

To wszystko i znacznie więcej czeka na WAS u NAS . Jeśli chcecie przeżyć przygodę życia albo po prostu super wakacje– ZAPRASZAMY !!!

Do zobaczenia na basenie, plaży i na stoku!

Zespół SWIM AND SURF CAMP